KONST / Litografier / Färglitografi 12746306
nr 1274 6306
Lennart Lannfjäll
(1933-2005), Sverige
Färglitografi, Fågel. Signerad, numrerad 82/360. Motivet: 29x23 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:09:52
4/9 19:50:16
100 kr
4/9 21:28:35
Lennart Lannfjäll
Läs mer om Lennart Lannfjäll